سبد مقایسه (0)

مقایسه

سبد خالی است

زیبای هایی خرید و فروش لوازم خانگی

لوازم آشپزخانه و زیبایی های فوق العاده ی شغل ما


قبل از اینکه وارد شغل فروش عمده و خرده لوازم آشپزخانه بشم کارهای زیاد دیگری رو تجربه کرده بودم؛

ورودم به صنف لوازم آشپزخانه کاملأ اتفاقی رقم خورد، داشتم برای موضوعات دیگری برنامه ریزی می کردم که یکی از اقوام که توو این شغل بود نیاز به یک نفر فرد امین پیدا کرده بود و از خوش شانسی من بهم اطلاع داد که فلانی، یک هفته بیا کمک ما در این مجموعه باش تا بتونم سر فرصت یک نفر را پیدا کنم که باهامون همکاری کنه.
خلاصه اینکه من حمیدرضا طبی فخر الآن 10 سال هست که توو همین صنف فعالیت می کنم و اون یک هفته هم هنوز تموم نشده! البته من بسیار خوشحالم که این اتفاقات دست به دست هم داد تا بتونم در صنف لوازم آشپزخانه و لوازم خانگی فعالیتم رو شروع کنم و ادامه بدم.

شغل ما بخاطر تنوع، زیبایی و امکان خلاقیت های فراونی که داره از جهات مختلف خوبی های خاص خودش رو داره. مثلأ کافیه شما تبلیغات مختلف ظروف آشپزخانه رو ببینید تا از این همه خلاقیت و زیبایی در کارهای مختلف به وجد بیاید. در ادامه مقاله چند تا از عکس هایی که بنظرم براتون میتونن جالب باشند رو قرار میدم. اگر شما هم عکس های خلاق و طرح های جالبی در مورد لوازم خانگی و آشپزخانه داشتید برای ما توو مجموعه شوکالا  ارسال کنید تا بنام خودتون قرارشون بدیم.


در ضمن اگر کار فعلی تون رو دوست ندارید برنامه ریزی کنید تا در یک زمان مشخص بتونید وارد شغلی بشید که عاشقش هستید. بهتون قول میدم هیچوقت از اینکه دنبال کار مورد علاقتون رفتید پشیمون نمیشید.من در صنف لوازم آشپزخانه همچین حسی رو دارم، کمتر صنفی رو می شناسم که مثل شغل ما در زمینه ی خرید و فروش لوازم آشپزخانه تنوع و خلاقیت و هنر در کارهاشون رو هر روز شاهد باشند


 

نظرات کاربران

نیما

1:06 بعداز ظهر 1395/11/28

عکس های جالبیه

کاربر گرامی، لطفا نظر خود را صرفا در مورد همین پست و به فارسی تایپ نمائید

فیلد های ضروری را پر کنید.
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
متن پیام را وارد نکرده اید
کد امنیتی را وارد کنید
گفتگوی آنلاین
0
x
در حال بارگذاری ...