سبد مقایسه (0)

مقایسه

سبد خالی است

خرید عمده لوازم آشپزخانه از تهران

خرید عمده لوازم آشپزخانه از تهران یکی از اولین سوالات کسانی است که می خواهند در این صنف شروع به فعالیت کنند.
در این مقاله قصد دارم تا تمام نکات و رازهایی که بعنوان مغازه دار در زمان خرید عمده ی لوازم آشپزخانه باید مدنظر قرار بدهید را با شما در میان بگذارم


هر صنفی یک محل بخصوص برای بازار خودش دارد و محل صنف خرید و فروش لوازم آشپزخانه در تهران در صالح آباد قرار دارد؛ همه ی کسانی که بشکل عمده معامله می کنند در این ناحیه از تهران دور هم جمع شده اند؛ البته ناگفته نماند که دفاتر فروش لوازم آشپزخانه جاهای دیگر هستند ولی انبارها عمومأ همینجا کنار هم قرار گرفته اند. اکر از هر یک از شهرهای دیگر ایران به قصد خرید لوازم خانگی به تهران می آیید چه از طریق ترمینال و چه از طریق راه آهن پیشنهاد می کنم به محض اینکه وارد تهران شدید برای اینکه بهترین کیفیت خدمات را دریافت کنید نرم افزار اسنپ را روی گوشی موبایل تان بریزید و به این ترتیب با مناسب ترین قیمت ممکن از محلی که قصد حرکت دارید به سمت صالح آباد حرکت کنید.

در صورتی که سوالی در مسیر برای رسیدن به صالح آباد و انبارهای لوازم آشپزخانه برایتان بوجود آمد می توانید با شماره تلفن های تیم ما (02186035360) (02186035348) و نیز (09120223712) تماس بگیرید تا راهنمایی بگیرید.

اما کار به همینجا ختم نمی شود.
در زمان سفارش خرید لوازم آشپزخانه نکات ضریفی وجود دارد که بایستی به آنها دقت کنید.
اول اینکه سعی کنید از کسانی بار بخرید که در بازار به خوشنامی معروف باشند. خرید بار برای مغازه فقط یکبار نیست و در طول سالهای کار بارها این موضوع تکرار می شود و اینکه بتوانید بشکل پایدار و بلندمدت با یک تیم توانمند و مسوولیت پذیر کار کنید بسیار اهمیت دارد.
شخصیت کسب و کار فروشنده ی بار لوازم آشپزخانه را دقت کنید، شخصیت کسب و کار ادامه ی شخصیت مالک کسب و کار است بنابراین حتمأ با کسی معامله کنید که منشش را قبول دارید و می خواهید با او وارد یک رابطه ی کاری بلند مدت شوید.

ما در صنف لوازم آشپزخانه موضوعی داریم بنام طول دوره ی خرید یک مغازه  دار؛ دقت کنید که خودتان نیز بعنوان یک مغازه دار بایستی طول خرید های خودتان را محاسبه کنید و در زمان دادن سفارش خرید عمده ی لوازم آشپزخانه این موضوع را رعایت کنید. این موضوع بصورت میانگین یک ماه در نظر گرفته می شود اما قطعأ می تواند برای مغازه های مختلف متفاوت باشد. مثلأ یک فروشگاه بزرگ که  فروش های بالا دارد می تواند طول خریدهای دوره کوتاه تری داشته باشد. اما نکته ی مهم اینجاست که بعضی از افراد به جای اینکه طول خریدهایشان را کوتاه انتخاب کنند حجم خریدشان را بالا می برند و این موضوع در زمان فروش کالا می تواند مشکللات زیادی برایشان ایجاد کند.

تعدادی از تاجرهای لوازم آشپزخانه برای اینکه تیم فروش مسوول  و منطمی ندارند مغازه داران را به خرید با حجم بالای لوازم آشپزخانه دعوت می کنند؛ این در حالیست که اگر شما نتوانید بار خریداری شده ی خودتان را بفروشید این افراد به هیچ وجه پاسخگوی شما نخواهند بود چرا که قصدشان فقط منافع بلندمدت خودشان بوده است و وقتی که پول خودشان را گرفته باشند دیگر توجهی به حرفهای شما نخواهند کرد.
اما نکته اینجاست که حتمأ باید برای خریدهای تان از مدل خرید مورچه ای استفاده کنید یعنی حجم خریدهای پایین ولی بشکل مستمر و البته این موضوع مستلزم آنست که از گروهی کالای لوازم آشپزخانه تان را تهیه کنید که همیشه بار جور و در دسترس داشته باشند. مناسب ترین قیمت را ارایه کنند و نیز مهم تر از همه کسب و کارشان شخصیت مسوولیت پذیر داشته باشد.

اجازه بدهید یکی از تجربیات خرید لوازم آشپزخانه شرکت خودمان را که خیلی هم برایمان گران تمام شد را  با شما در میان بگذارم، یاد می آید که چند سال پیش که مسوولیت ثبت سفارش یکی از رسته های ابزار آشپزخانه را بعهده ی یکی از همکاران قرار داده بودم وقتی بار بدست مان رسید همگی تعجب کرده بودیم چون ایشان از یک نوع کالا بیش از 30 مدل خریداری کرده بودند، من همان موقع پیش بینی می کردم که این کالا تا مدت ها فروش نخواهد رفت چرا که برخلاف تئوری های خرید مشتریان مان است؛ الآن چند سال از آن خرید می گذرد و البته متأسفانه پیش بینی من درست از آب درآمده و این کالا بدلیل مسأله ی که در ادامه خدمتتان عرض می کنم فروش نرفت.

جان کلام اینجاست که مشتریان در زمان خرید از حافظه ی کوتاه مدت خودشان استفاده می کنند. حافظه ی کوتاه مدت می تواند بین 5+-2 کالای مشخص از لوازم آشپزخانه را همزمان در ذهن بچیند و مقایسه کند.این یعنی وقتی تیم فروش پیشنهاد یک مدل کالای خاص را ارایه می کند باید بین 3 تا حداکثر 7 مدل از آن کالا را برای مشتری ارایه کنند تا ذهن مشتری بتواند این موارد را همزمان مقایسه و تحلیل کند و در نهایت انتخاب خودش را برای خرید انجام دهد.
اما وقتی تعداد این المان ها بیشتر می شود ذهن مشتری توانمندی خودش را برای مقایسه ی کالاها از دست می دهد و در نتیجه نمی تواند تصمیم خرید خود را نهایی کند.

هدفم از به اشتراک گذاشتن این تجربه این بود که شما نیز بعنوان مغازه دار و فروشنده ی لوازم آشپزخانه در زمان خرید و ثبت سفارش بشکل عمده سعی نکنید که از یک مدل خاص بیش از یک میزانی خرید کنید. ممکن است فروشنده ی صنف برای اینکه کالای خودشان را بفروشند سعی کنند که شما را به تشویق هر چه بیشتر خرید کالاهای خودشان بکنند ولی این نکته اهمیت فراوانی دارد که خودتان این قانون را برای ثبت سفارش های خودتان رعایت کنید.

در مقاله ی بعدی نکات دیگری از تکنیک های خرید لوازم آشپزخانه برای مغازه داران را خدمت تان ارایه می کنم.

#حمیدرضاطبی_فخر
#خرید_عمده_لوازم_آشپزخانه

-
 
 
 

نظرات کاربران

yasergh

3:36 بعداز ظهر 1397/04/30

شمامیتوانید کسی را به من معرفی کنین برا خرید از بازار صالح آباد؟کسی که هم نقد ونسیه و هم مرجوعی داشته باشه و قیمت هاش هم مناسب از جاهای دیگه باشه؟این شماره منه اگه میشناسید بهم‌خبربدین ممنون میشم.۰۹۱۹۷۰۶۹۰۸۵

کاربر گرامی، لطفا نظر خود را صرفا در مورد همین پست و به فارسی تایپ نمائید

فیلد های ضروری را پر کنید.
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
متن پیام را وارد نکرده اید
کد امنیتی را وارد کنید
گفتگوی آنلاین
0
x
در حال بارگذاری ...