سبد مقایسه (0)

مقایسه

سبد خالی است

خرید لوازم آشپزخانه از تهران

اگر مغازه دار هستید و فروشگاه خرده ریز لوازم آشپزخانه دارید حتمأ یکی از انتخاب های تان برای خرید کالای لوازم آشپزخانه تهران است.


خرید عمده لوازم آشپزخانه از تهران

خرید عمده لوازم آشپزخانه از تهران یکی از اولین سوالات کسانی است که می خواهند در این صنف شروع به فعالیت کنند. در این مقاله قصد دارم تا تمام نکات و رازهایی که بعنوان مغازه دار در زمان خرید عمده ی لوازم آشپزخانه باید مدنظر قرار بدهید را با شما در میان بگذارم

به اشتراک بگذارید

توهمی بنام کارآفرینی در صنف لوازم آشپزخانه

گاهی می شنوم که افرادی که روحیه ی کارمندی دارند و به هیچ عنوان جنسشان از جنس کارآفرینی و کار و کسب خصوصی نیست با امیدهای واهی وارد فضای کار و کسب می شوند و متأسفانه هزینه های سنگینی را هم می پردازند.


آگهی تبلیغاتی برای کارد آشپزخانه

امروز در یکی از گروههای خارجی لوازم آشپزخانه در آنها عضو هستم این تصویر به دستم رسید که فوق العاده خلاقانه طراحی شده است.


رابطه ی کالا و فرهنگ مردم در فروش عمده لوازم خانگی

خرید کالا برای خود ما فروشنده های لواز م خانگی اهمیت بالایی دارد، در این بین باید توجه کنیم که کالایی را بخریم که برآورد خودمان این است که می تواند فروش خوبی داشته باشد، این وسط عوامل مختلفی روی فروش کالاها تأثیرگذار است و یکی از آنها فرهنگ است.

به اشتراک بگذارید

تیم سازی برای فروشندگی لوازم آشپزخانه

مواردی که در این مقاله در مورد تیم سازی می نویسیم در هیچ کتابی نخوانده ام ولی با گوشت و پوستم در صنف فعالیتم که پخش عمده و خرده لوازم آشپزخانه است درک کرده ام و بابت یادگیری این نکات هزینه داده ام و دوست دارم شما مثل من مجبور نباشید هزینه های زیادی بابت درگیری های که ممکن است در استخدام نیروی فروش تا مدیریت تیم های فروش متحمل شوید.

به اشتراک بگذارید

تکنیک های فروشندگی حرفه ای لوازم خانگی

  • 1395/11/24    17:52

فروشندگی یک مهارت عالی است برای کسانی که

به اشتراک بگذارید

زیبای هایی خرید و فروش لوازم خانگی

بطور شگفت انگیزی وقتی با دوستان و آشنایانم مواجه می شم همگی از شغل و شرایط کاری شون ناله می کنند. چنان با سوز و گداز تعریف می کنند که واقعأ دلم براشون می سوزه که چرا نمی خوان کاری رو که دوست دارن رو شروع کنن. خوشبختانه من کاری رو که دوست داشتم رو سالها پیش آغاز کردم.

به اشتراک بگذارید

هیچ ارزانی بی حکمت نیست بخصوص در فروش لوازم آشپزخانه!!!

اگر در کار فروشندگی باشید و یا تجربه ی خرید داشته باشید از خیلی ها می شنویم که "هیچ ارزانی بی حکمت نیست"، اما ما در گروه شوکالا(پخش حمید) به چیز دیگری اعتقاد داریم بنام سیستم سازی در کار و کسب، به این ترتیب ما در صنف لوازم آشپزخانه از طریق دانش سیستم سازی توانسته ایم که قیمت های فروش مان را تا حد زیادی تعدیل کنیم و هر روز بیشتر سعی می کنیم در این راه قدم برداریم.

به اشتراک بگذارید

تکنیک های فروش لوازم آشپزخانه

در طول سالها فروشندگی در صنف لوازم آشپزخانه یکسری تجربیات بدست آورده ام که در این پست ها تلاش می کنم تا آنها را با شما در میان بگذارم.

به اشتراک بگذارید

فروشنده موفق لوازم آشپزخانه

وقتی از افراد شغل شان را می پرسید یکی از کارهایی که خیلی راقب نیستند به زبان بیاورند این است که فروشنده هستند. این در حالیست که من حمیدرضا طبی فخر بعد از حدود 10 سال فعالیت در حوزه ی فروش فکر می کنم که فروشنده گی یکی از بهترین شغل هایی بود که می توانست برایم اتفاق بیافتد و من وارد حوزه ی فروش لوازم آشپزخانه شدم.

به اشتراک بگذارید

استخدام شاگرد مغازه برای فروشگاه لوازم آشپزخانه

شاگرد مغازه بیشترین تماس را با مشتری دارد و رفتار و کردارش نقش مستقیم و موثری در خوشنامی و اعتبار مغازه و همچنین فروش محصولات دارد.

به اشتراک بگذارید


گفتگوی آنلاین
0
x